| Materiale del corpo | Stainless steel AISI 316 |
| Box material | Die-cast aluminium verniciato |
| Actuation point | LM3 – 3 actuation points/floats NC/NO contact / LM4 – 4 actuation points NC/NO contact |
| Montaggio | Thread G2″ |
| Collegamento elettrico | Box – G3/4″ UNI 6125 |
| Insulation resistence | 1010 Ohm |
| Capacitance | 0.6pF |
| Capacità di commutazione | 60W |
| Current | 0.8A (resistive) |
| Tensione | 220V – 50Hz |
| Intervallo di temperatura | -20°C +40°C |
| Pressione massima | 20 bar |
| Fluid specific gravity | 0.7 kg/dm3 |
| Fluid viscosity | 150 cSt |
| Certification | ATEX – II 1 G Ex ia IIC T6 |
| Size | Max. lenght 2500 mm |
| Safety parameters | Ex |
LM3 / LM4 GTA – GTIA EP – Multipoint explosion-proof level switches
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visto
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Bonifico bancario
SKU: Item-elettrotec-109
Categoria: Elettrotec
Tag: ATEX Explosion-Proof Level Switches, Elettrotec, Level



