| Υλικό σώματος | Stainless steel AISI 316 |
| Box material | Die-cast aluminium verniciato |
| Actuation point | LM3 – 3 actuation points/floats NC/NO contact / LM4 – 4 actuation points NC/NO contact |
| Τοποθέτηση | Thread G2″ |
| Ηλεκτρική σύνδεση | Box – G3/4″ UNI 6125 |
| Insulation resistence | 1010 Ohm |
| Capacitance | 0.6pF |
| Ικανότητα μεταγωγής | 60W |
| Current | 0.8A (resistive) |
| Τάση | 220V – 50Hz |
| Εύρος θερμοκρασίας | -20°C +40°C |
| Μέγιστη πίεση | 20 bar |
| Fluid specific gravity | 0.7 kg/dm3 |
| Fluid viscosity | 150 cSt |
| Certification | ATEX – II 1 G Ex ia IIC T6 |
| Size | Max. lenght 2500 mm |
| Safety parameters | Ex |
LM3 / LM4 GTA – GTIA EP – Multipoint explosion-proof level switches
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visa
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Τραπεζικό έμβασμα
SKU: Item-elettrotec-109
Κατηγορία: Elettrotec
Ετικέτες: ATEX Explosion-Proof Level Switches, Elettrotec, Level



