| Material da carroçaria | Latão |
| Float material | NBR |
| Mounting material | Latão |
| Actuation point | 1 actuation point contact NC – NO – SPDT |
| Montagem | LMD – G1/8” taper (male) / LM – G1/8” taper (female) |
| Ligação eléctrica | Lead wires L. 500 mm (standard) |
| Capacidade de comutação | LMD1/LM1 – 60W/VA / LMD2/LM2 – 30W/VA |
| Current | LMD1/LM1 – 0.8A (resistive) / LMD2/LM2 – 0.5A (resistive) |
| Tensão | 220V – 50Hz |
| Gama de temperaturas | -10°C +80°C |
| Pressão máxima | 10 bar |
| Fluid specific gravity | 0.7 kg/dm3 |
| Fluid viscosity | 150 cSt |
| Size | LMD – 82 mm / LM – 73 mm |
LMD – LM – Low-cost Level Switches
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Contacto com o banco
Visto
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Transferência bancária



