| Materiale del corpo | Ottone |
| Float material | NBR |
| Mounting material | Ottone |
| Actuation point | 1 actuation point contact NC – NO – SPDT |
| Montaggio | LMD – G1/8” taper (male) / LM – G1/8” taper (female) |
| Collegamento elettrico | Lead wires L. 500 mm (standard) |
| Capacità di commutazione | LMD1/LM1 – 60W/VA / LMD2/LM2 – 30W/VA |
| Current | LMD1/LM1 – 0.8A (resistive) / LMD2/LM2 – 0.5A (resistive) |
| Tensione | 220V – 50Hz |
| Intervallo di temperatura | -10°C +80°C |
| Pressione massima | 10 bar |
| Fluid specific gravity | 0.7 kg/dm3 |
| Fluid viscosity | 150 cSt |
| Size | LMD – 82 mm / LM – 73 mm |
LMD – LM – Low-cost Level Switches
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visto
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Bonifico bancario



