| Material da carroçaria | Latão |
| Float material | NBR |
| Mounting material | GSA – Brass / GA/GTA – Anodized aluminium |
| Actuation point | LM3 – 3 actuation points/floats NC/NO contact / LM4 – 4 actuation points NC/NO contact |
| Montagem | GSA – Thread G3/8” / GA – Flange Ø 92 / GTA – Thread G2” |
| Ligação eléctrica | GSA – Lead wires L. 500 mm (standard) GA/GTA – junction box 92×92 mm – PG09 – IP65 |
| Capacidade de comutação | 60W/VA |
| Current | 0.8A (resistive) |
| Tensão | 220V – 50Hz |
| Gama de temperaturas | -10°C +80°C |
| Pressão máxima | 10 bar |
| Fluid specific gravity | 0.7 kg/dm3 |
| Fluid viscosity | 150 cSt |
| Certification | GA/GTA – RINA – Lloyd’s Register – Germanischer Lloyd |
| Size | Max. lenght 2500 mm |
LM3 / LM4 GSA – GA – GTA – Level switches with 3 or 4 floats
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Contacto com o banco
Visto
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Transferência bancária
SKU: Item-elettrotec-92
Categoria: Elettrotec
Etiquetas: Elettrotec, Level, Standard 3- or 4-Point Level Switches



