| Classificação do interruptor | 250 Vac / 10 A 24 Vdc / 5 A |
| Conector | DIN 43650 forma A PG09 o PG11 |
| Working temperature | 25°C – 30°C – 40°C – 50°C – 60°C – 70°C – 80°C – 90°C – 100°C – 105°C |
| Precisão | ± 5°C |
| Max. differential DT | 16°C |
| Environment temperature | -20°C to +120°C |
| Pressão máxima | 300 bar |
| Contacto | NO – NC |
| Material da carroçaria | Latão |
| Thread connection | G3/8″ – G1/2″ – M22 x 1.5 mm – 1/4 NPT – G1/4 |
| Protecção | IP65 |
| Dimensões | Body 30 AF – Height 80 mm |
EBT – Temperature switches with fixed set-point and din-plug
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Contacto com o banco
Visto
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Transferência bancária
SKU: Item-elettrotec-58
Categoria: Elettrotec
Etiquetas: Elettrotec, Temperatura, Temperature switches



