Trafag Druktransmitter DIN-conn NAT-8252 NAT600.0A / 0…600,0 Bar
211,05 (255,37 incl. BTW)
  • Meetgebied: 0…600,0 bar
  • Output: 4-20 mA
  • Voeding: 24 V DC
  • Nauwkeurigheid: +/- 0,5 FS
  • Behuizing: Roestvast staal
  • Sensor: dunne-film, 1.4542 (ASIC-technologie)
  • Elektr. aansluiting EN 175301-803C, afstand 9.4 mm, Mat. PA
Productinformatie en datasheets →
Beschikbaar via nabestelling
Actuele voorraadstatus checken? Neem dan contact met ons op of maak gebruik van de live chat.
Waarom kopen bij Sensors.nl:
  • Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring