| Valutazione dell'interruttore | 4 A / 24 Vdc – 8 A / 12 Vdc – 15 A / 6 Vdc |
| Collegamento elettrico | Faston 6.3 x 0.8 |
| Adjustment range | 35 – 70 mbar – 70 – 200 mbar -200 – 480 mbar – 480 – 900 mbar – 900 – 1600 mbar – 1600 – 3400 mbar – 3400 – 6200 mbar |
| Max. static pressure | 30 bar |
| Isteresi | Fixed |
| Temperature tange | -20 °C +120 °C (according to diaphragm/seal material) |
| Contatto | NO – NC – SPDT |
| Materiale del corpo | Brass – AISI 316 |
| Diaphragm/ Seal material | Teflon – EPDM |
| Threads | G1/8 BSPT – G1/4 BSPT – G1/8 BSPP – G1/4 BSPP – 1/4 NPT – 1/8 NPT |
| Protezione | IP00 with fast on – IP54 with CAP 30 and CAP 31 |
| Mechanical life | 106 operations |
| Dimensioni | Max. high 63 mm |
| Certification | CE – UR |
| Opzioni | Set-point rising and falling – Execution with fast-on – Execution with screw terminals |
PHC – Adjustable pressure controllers for low pressure
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visto
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Bonifico bancario
SKU: Item-elettrotec-24
Categoria: Elettrotec
Tag: Elettrotec, Mechanical Pressure Switches, Pressione



