| Material des Gehäuses | Stainless steel AISI 316 |
| Float material | Stainless steel AISI 316 |
| Mounting material | Stainless steel AISI 316 |
| Actuation point | LM1 – 1 actuation point contact NC/NO / LM2 – 1 actuation point contact SPDT / LMM1 – 2 actuation points NC/NO |
| Montage | FIA – Flange Ø 52 / TIA – Thread G1 1/4” / PTIA – Thread G1” |
| Elektrischer Anschluss | DIN 43650 – PG09 – IP65 |
| Schaltleistung | LM1/LMM1 – 60W/VA / LM2 – 30W/VA |
| Current | LM1/LMM1- 0.8A (resistive) / LM2 – 0.5A (resistive) |
| Spannung | 220V – 50Hz |
| Temperaturbereich | -10°C +80°C |
| Max. Druck | FIA/TIA – 10 bar / PTIA – 8 bar |
| Fluid specific gravity | FIA/TIA – 0.7 kg/dm3 / PTIA – 0.8 kg/dm3 |
| Fluid viscosity | 150 cSt |
| Certification | FIA/TIA – RINA – Lloyd’s Register – Germanischer Lloyd |
| Size | Max. lenght 1500 mm |
LM1 / LM2 / LMM1 FIA – TIA – PTIA – Stainless steel execution
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visum
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Banküberweisung
SKU: Item-elettrotec-80
Kategorie: Elettrotec
Tags: Elettrotec, Level, Standard Single- or Two-Point Level Switches



