| Material des Gehäuses | Stainless steel AISI 316 |
| Float material | Stainless steel AISI 316 |
| Actuation point | 1 with NO – NC – SPDT contacts |
| Montage | G1/8” |
| Elektrischer Anschluss | Lead wires L. 500 mm (standard) |
| Schaltleistung | NC contacts – 10W/VA / SPDT/NO contacts – 3W/VA |
| Current | NC contacts – 0.5A (resistive) / SPDT/NO contacts – 0.25A (resistive) |
| Spannung | NC contacts – 220V – 50Hz / SPDT/NO contacts – 175Vdc |
| Temperaturbereich | -10°C +80°C |
| Max. Druck | 10 bar |
| Fluid specific gravity | 0.7 kg/dm3 |
| Fluid viscosity | 150 cSt |
| Size | LEM7 – 70 mm / LEM7L – 115 mm / LEM7A – Bent stem execution |
LEM7 – Stainless steel low-cost level switches
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visum
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Banküberweisung
SKU: Item-elettrotec-97
Kategorien: Elettrotec, Elettrotec
Tags: Elettrotec, Level, Low Cost Level Switches
Beschreibung
Herunterladen
Produkt-Dokumente
Ähnliche Produkte
€89,32 – €93,81Preisspanne: €89,32 bis €93,81
€93,79 (€113,49 inkl. MwSt.)
€95,29 (€115,30 inkl. MwSt.)
€103,11 (€124,76 inkl. MwSt.)




