| Temperaturbereich | 0°C to +90°C +30°C to +120°C |
| Set-point tolerance | ±5°C |
| Max. differential DT | 6°C |
| Electrical protection | IP40 |
| Insulation class | I |
| Temperature rate of change | <1°C/min |
| Max. environment temperature | 80°C |
| Max. sensing bulb temperature | 125°C (TER90…) 140°C (TER120…) |
| Schaltleistung | C-1: 10 (2.5) A / 250 Vac C-2: 6 (2.5) A / 250 Vac |
| Max. Druck | 10 bar |
| Joint and stem material | Brass (A = 100 mm) Stainless Steel (A = 400 mm) |
| Material des Gehäuses | Plastic material |
TER – Immersion adjustable thermostat
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visum
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Banküberweisung



