| Material des Gehäuses | Messing |
| Float material | NBR |
| Mounting material | Anodized aluminium |
| Actuation point | 1 with NC contacts / 1 with NO contacts (220V/0.5A – resistive) |
| Montage | A – Thread M18x1,5 / FA – Flange Ø 52 / TA – Thread G1” |
| Elektrischer Anschluss | DIN 43650 – PG09 – IP65 |
| Schaltleistung | 60W/VA |
| Current | 0.8A (resistive) |
| Spannung | 220V – 50Hz |
| Temperaturbereich | -10°C +80°C |
| Max. Druck | 10 bar |
| Fluid specific gravity | 0.7 kg/dm3 |
| Fluid viscosity | 150 cSt |
| Size | Max. height 1500mm |
| Temperatur | 40°C – 50°C – 60°C – 70°C – 80°C |
LM1A…T / LM1FA…T / LM1TA…T – Level switches with thermostat
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visum
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Banküberweisung
SKU: Item-elettrotec-83
Kategorie: Elettrotec
Tags: Elettrotec, Level, Standard Single- or Two-Point Level Switches



