| Switching capacity in DC/AC | 60 W/VA – 30 W/VA |
| Current | 0.8 A (resistive) – 0.5 A (resistive) |
| Spannung | 220 V |
| Capacitance | 0.6 pF – 2 pF |
| Insulation resistance | 1010 Ohm |
| Switch type | SPST – SPDT |
| Max. fluid viscosity | 150 cSt |
| Max. Druck | 10 bar |
| Fluid specific gravity | ≥ 0.7 kg/dm³ |
| Elektrischer Anschluss | DIN43650 – PG09 |
| Electrical protection | DIN40050 – IP65 |
| Temperaturbereich | -10°C to +80°C |
| Flange material | Anodized aluminium |
| Stem material | AISI304 |
| Switch housing | Black POM |
| Float material | NBR |
| Seal | NBR, Guarnital paper fiber, Silicone |
| Connector, cable gland | Nylon 6.6 – PA66 or PA66+GF |
GRL – Fast level switch
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visum
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Banküberweisung
SKU: Item-elettrotec-76
Kategorien: Elettrotec, Elettrotec
Tags: Adjustable Level Switch, Elettrotec, Level
Beschreibung
Herunterladen
Produkt-Dokumente
Ähnliche Produkte
€194,25 (€235,04 inkl. MwSt.)
€86,63 (€104,82 inkl. MwSt.)
€103,11 (€124,76 inkl. MwSt.)
€474,57 (€574,23 inkl. MwSt.)
€89,32 – €93,81Preisspanne: €89,32 bis €93,81




