| Material des Gehäuses | Acrylic |
| Max. operating voltage | 24 V |
| Voltage intensity | 3 A |
| Connection material | Polypropylene – PVC |
| Float material | Stainless steel with magnet |
| Seal material | Silicone – FPM |
| Kontakt | NO / NC |
| Elektrischer Anschluss | PG07 |
| Electrical protection | IP65 |
| Switching voltage in DC / AC | DC 60 W – AC 60 VA |
| Max. flow rate | 170 l/min. – 350 Nm3/h |
| Max. Druck | 10 bar |
| Working temperature | 0°C to +60°C |
| Präzision | 4% |
| Threads | G1/2″ – G1″ |
| Fastening | Vertikal |
| Optionen | Fitting PVC – FPM seal |
FMP2E – Variable area flow meters (panel type) with 2 adjustable contacts
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visum
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Banküberweisung
SKU: Item-elettrotec-42
Kategorie: Elettrotec
Tags: Elettrotec, Durchfluss, Variable area Flow meters



