| Växelklassning | 30 A / 12 Vdc – 30 A / 24 Vdc – 10 A / 240 Vac – 3 A / 240 Vac |
| Elektrisk anslutning | Free cables – Fast-on – Delphi Metripack – Molex Series 5025 according to model |
| Working temperature | 25°C – 30°C – 40°C – 47°C – 50°C – 60°C – 70°C – 80°C |
| Noggrannhet | ± 5°C |
| Max. static pressure | ~16°C calibrated value |
| Environment temperature | -20°C to +80°C |
| Max. tryck | 200 bar |
| Kontakta | NO – NC |
| Material i karossen | POM black – Flange Brass |
| Thread connection | G3/8″ – G1/2″ – M22 x 1.5 |
| Skydd | IP67 depending on terminal chosen |
| Mått | Body Ch 32 – Height 60.5 |
TCR – Temperature switch with integrated power relay
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visum
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Banköverföring



