| Växelklassning | 1 A / 250 Vac |
| Elektrisk anslutning | DIN 40050 |
| Working temperature | 30°C – 40°C – 50°C – 60°C – 70°C – 80°C |
| Noggrannhet | ± 5°C |
| Max. differential DT | 5°C |
| Environment temperature | -10°C to +80°C |
| Kontakta | NO – NC |
| Material i karossen | Tube brass – Flange Ø 54 mm or G1″ connection thermoplastic – Seal gasket NBR |
| Thread connection | Flange Ø 54 mm with 4 holes or G1″ connection |
| Skydd | IP65 |
| Alternativ | IP67 depending on terminal chosen |
TBLFPA / TBLTPA – Fixed temperature switches with probe
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visum
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Banköverföring
SKU: Item-elettrotec-70
Kategorier: Elettrotec, Elettrotec
Taggar: Elettrotec, Temperatur, Temperature switches
Beskrivning
Nedladdningar
Produktdokument
Relaterade produkter
€89,32 – €93,81Prisintervall: €89,32 till €93,81
€93,79 (€113,49 inkl. moms)
€86,63 (€104,82 inkl. moms)
€103,11 (€124,76 inkl. moms)




