| Växelklassning | 120 Vac /15 A (resistive) 240 Vac /10 A (resistive) 12 Vdc /10 A (resistive) 24 Vdc /5 A (resistive) |
| Max. temperature | 125°C |
| Environment temperature | -20°C to +90°C |
| Noggrannhet | ±5°C |
| Max. differential DT | 16°C |
| Operations | 100.000 |
| Max. static pressure | 100 bar |
| Skydd | IP67 see page 1 of the catalogue |
| Tightening torque | 30 Nm |
TBG – Compact temperature switch
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visum
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Banköverföring
SKU: Item-elettrotec-72
Kategorier: Elettrotec, Elettrotec
Taggar: Elettrotec, Temperatur, Temperature switches
Beskrivning
Nedladdningar
Produktdokument
Relaterade produkter
€86,63 (€104,82 inkl. moms)
€474,57 (€574,23 inkl. moms)
€103,11 (€124,76 inkl. moms)
€194,25 (€235,04 inkl. moms)
€93,79 (€113,49 inkl. moms)
€93,79 (€113,49 inkl. moms)
€89,32 – €93,81Prisintervall: €89,32 till €93,81




