| Material i karossen | Mässing |
| Float material | NBR |
| Mounting material | Mässing |
| Seal material | NBR |
| Box material | Die-cast aluminium |
| Utgång | 4-20 mA |
| Montering | G2″ |
| Signal converter | CVS3 G3/4″ UNI 6125 |
| Strömförsörjning | 24Vdc 10% |
| Temperaturområde | -20°C +40°C |
| Max. tryck | 10 bar |
| Fluid specific gravity | 0.8 kg/dm3 |
| Fluid viscosity | 150 cSt |
| Certification | ATEX II 1/2 GD Ex d IIB T6 Ex tD A21 IP65 T60°C |
| Size | Min. length 300 mm – Max. lenght 2500 mm |
SL2 TA…CVS3 EP – Level sensors explosion-proof execution
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visum
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Banköverföring
SKU: Item-elettrotec-116
Kategorier: Elettrotec, Elettrotec
Taggar: ATEX level sensors, Elettrotec, Level
Beskrivning
Nedladdningar
Produktdokument
Relaterade produkter
€86,63 (€104,82 inkl. moms)
€134,77 (€163,07 inkl. moms)
€93,79 (€113,49 inkl. moms)
€89,32 – €93,81Prisintervall: €89,32 till €93,81




