| Material i karossen | Mässing |
| Float material | NBR |
| Mounting material | Anodized aluminium |
| Actuation point | 1 actuation point contact NC |
| Montering | A – Thread M18x1.5 / FA – Flange Ø 52 |
| Elektrisk anslutning | DIN 43650 – PG09 – IP65 |
| Omkopplingskapacitet | 60W/VA |
| Current | 0.8A (resistive) |
| Spänning | 220V – 50Hz |
| Temperaturområde | -10°C +80°C |
| Max. tryck | 10 bar |
| Fluid specific gravity | 0.7 kg/dm3 |
| Fluid viscosity | 150 cSt |
| Size | Max. lenght 1500 mm |
LMV1 A – FA – Level switches to detect minimum / drain
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visum
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Banköverföring
SKU: Item-elettrotec-85
Kategori: Elettrotec
Taggar: Elettrotec, Level, Standard Single- or Two-Point Level Switches



