| Material i karossen | Mässing |
| Float material | NBR |
| Mounting material | Anodized aluminium |
| Actuation point | LM1 – 1 actuation point NC/NO contact / LM2 – 1 actuation point SPDT contact / LMM1 – 2 actuation points/floats NC/NO contacts |
| Montering | A – Thread M18x1,5 / FA – Flange Ø 52 / TA – Thread G1” |
| Elektrisk anslutning | DIN 43650 – PG09 – IP65 |
| Omkopplingskapacitet | LM1/LMM1 – 60W/VA / LM2 – 30W/VA |
| Current | LM1/LMM1 – 0.8A (resistive) / LM2 – 0.5A (resistive) |
| Spänning | 220V – 50Hz |
| Temperaturområde | -10°C +80°C |
| Max. tryck | 10 bar |
| Fluid specific gravity | 0.7 kg/dm3 |
| Fluid viscosity | 150 cSt |
| Size | Max. lenght 1500 mm |
LM1 / LM2 / LMM1 A – FA – TA – Level switches with stop ring
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visum
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Banköverföring
SKU: Item-elettrotec-77
Kategori: Elettrotec
Taggar: Elettrotec, Level, Standard Single- or Two-Point Level Switches



