| Material i karossen | Mässing |
| Float material | NBR |
| Mounting material | Anodized aluminium |
| Actuation point | 1 with NC contacts |
| Montering | LA – Thread M18x1,5 / LFA – Flange Ø 52 |
| Elektrisk anslutning | DIN 43650 – PG09 – IP65 |
| Omkopplingskapacitet | 60W/VA |
| Current | 0.8A (resistive) |
| Spänning | 220V – 50Hz |
| Temperaturområde | -10°C +80°C |
| Max. tryck | 10 bar |
| Fluid specific gravity | 0.7 kg/dm3 |
| Fluid viscosity | 150 cSt |
| Size | Max. lenght1500 mm |
LM1 LA – LFA – Level switches with LED
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visum
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Banköverföring
SKU: Item-elettrotec-82
Kategorier: Elettrotec, Elettrotec
Taggar: Elettrotec, Level, Standard Single- or Two-Point Level Switches
Beskrivning
Nedladdningar
Produktdokument
Relaterade produkter
€93,79 (€113,49 inkl. moms)
€194,25 (€235,04 inkl. moms)
€93,79 (€113,49 inkl. moms)
€86,63 (€104,82 inkl. moms)
€474,57 (€574,23 inkl. moms)




