| Material i karossen | Hostaform |
| Float material | Inox AISI 316 |
| Actuation point | 1 or 2 with NO – NC – SPDT contacts |
| Montering | G1/4” |
| Elektrisk anslutning | Lead wires L. 500 mm (standard) |
| Omkopplingskapacitet | NC/NO contacts – 60W/VA SPDT contacts – 30W/VA |
| Current | NC/NO contacts – 0.8A (resistive) / SPDT contacts – 0.5A (resistive) |
| Spänning | 220V – 50Hz |
| Temperaturområde | -10°C +80°C |
| Max. tryck | 5 bar |
| Fluid specific gravity | 0.7 kg/dm3 |
| Fluid viscosity | 150 cSt |
| Size | LEM5CA – 82 mm / LEM5LA/LEM5MA – 146 mm |
LEM5…A – Non-toxic level switches
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visum
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Banköverföring



