| Wartość znamionowa przełącznika | 15 A / 120 Vac – 10 A / 240 Vac – 10 A / 12 Vdc – 5 A / 24 Vdc |
| Podłączenie elektryczne | Fast-on 6.3 x 0.8 |
| Working temperature | 25°C – 35°C – 45°C – 50°C – 55°C – 60°C – 65°C – 70°C – 75°C – 80°C – 85°C – 90°C – 95°C – 100°C – 105°C – 110°C – 125°C |
| Dokładność | ± 5°C |
| Max. differential DT | 16°C |
| Environment temperature | -20°C to +130°C |
| Maks. ciśnienie | 200 bar |
| Kontakt | NO – NC |
| Materiał korpusu | Brass |
| Thread connection | G3/8″ – G1/2″ – M14 x 1.5 mm |
| Ochrona | IP54 (with CAP. 1 or CAP. 10) |
| Wymiary | Body 24 AF – Height 40.5 mm |
| Opcje | IP67 protection |
TBF evo – Economic temperature switches with fixed set-point and push-on terminals
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Wiza
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Przelew bankowy



