| Materiał korpusu | Brass |
| Float material | NBR |
| Mounting material | Anodized aluminium |
| Seal material | NBR |
| Distance | SLM1 – 15mm / SLM2 – 10 mm |
| Wyjście | Potentiometric |
| Montaż | FA – Flange Ø 54 TA – Thread: G1 1/4” |
| Signal converter | CVS1 – Connector |
| Podłączenie elektryczne | IP65 EN60529 – PG11 |
| Zasilanie | 24 Vdc ±10% |
| Zakres temperatur | -10°C +80°C |
| Maks. ciśnienie | 10 bar |
| Fluid specific gravity | 0.7 kg/dm3 |
| Fluid viscosity | 150 cSt |
| Size | Min. length 300 mm – Max. lenght 1000 mm |
SLM2 FA – TA…CVS1 – Level sensors 4-20mA output
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Wiza
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Przelew bankowy



