| Materiał korpusu | Aluminium – Brass – Stainless steel |
| Max. operating voltage | 220 V – 50 Hz |
| Voltage intensity | 0.8 A (resistive) |
| Seal material | FKM |
| Kontakt | NO – SPDT |
| Connector | DIN 43650 form A PG09 or PG11 |
| Electrical protection | IP65 |
| Switching voltage in DC / AC | DC 60 W – AC 60 VA |
| Max. flow rate | 60 l/min. – H20 |
| Maks. ciśnienie | 15 bar |
| Working temperature | -10°C + 100°C |
| Differential | ~ 45% flow rate |
| Threads | G1/4″ – G1/2″ – G1″ |
| Fastening | Pionowo |
| Opcje | Different springs suitable for fluids more viscous than water – SPDT contacts |
IF…VE – Adjustable visual and electric flow switches
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Wiza
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Przelew bankowy
SKU: Item-elettrotec-47
Kategorie: Elettrotec, Elettrotec
Tags: Elettrotec, Przepływ, Flow Switches and Flow Indicators
Opis
Do pobrania
Dokumenty dotyczące produktu
Produkty powiązane
€139,83 (€169,19 z VAT)
€86,63 (€104,82 z VAT)
€89,32 - €93,81Zakres cen: €89,32 do €93,81
€86,63 (€104,82 z VAT)




