| Materiał korpusu | Niklowany mosiądz |
| Max. operating voltage | 220 V – 50 Hz |
| Voltage intensity | 0.5 A (resistive) |
| Seal material | NBR |
| Kontakt | NIE |
| Connector 2P+G | DIN 43650 form B PG09-PG11 |
| Electrical protection | IP65 |
| Switching voltage in DC / AC | DC 20 W – AC 20 VA |
| Max. flow rate | 60 l/min. – H20 |
| Maks. ciśnienie | 80 – 100 bar |
| Working temperature | -10°C to +80°C |
| Differential | ~ 45% flow rate |
| Threads | G1/8″ – G1/4″ – G3/8″ – G1/2″ -G3/4″ – G1″ |
| Fastening | Pionowo |
IF2E – Adjustable electric flow switches
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Wiza
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Przelew bankowy
SKU: Item-elettrotec-52
Kategorie: Elettrotec, Elettrotec
Tags: Elettrotec, Przepływ, Flow Switches and Flow Indicators
Opis
Do pobrania
Dokumenty dotyczące produktu
Produkty powiązane
€89,32 - €93,81Zakres cen: €89,32 do €93,81
€103,11 (€124,76 z VAT)
€95,29 (€115,30 z VAT)
€474,57 (€574,23 z VAT)




