| Υλικό σώματος | Hostaform |
| Float material | Inox AISI 316 |
| Actuation point | 1 or 2 with NO – NC – SPDT contacts |
| Τοποθέτηση | G1/4” |
| Ηλεκτρική σύνδεση | Lead wires L. 500 mm (standard) |
| Ικανότητα μεταγωγής | NC/NO contacts – 60W/VA SPDT contacts – 30W/VA |
| Current | NC/NO contacts – 0.8A (resistive) / SPDT contacts – 0.5A (resistive) |
| Τάση | 220V – 50Hz |
| Εύρος θερμοκρασίας | -10°C +80°C |
| Μέγιστη πίεση | 5 bar |
| Fluid specific gravity | 0.7 kg/dm3 |
| Fluid viscosity | 150 cSt |
| Size | LEM5CA – 82 mm / LEM5LA/LEM5MA – 146 mm |
LEM5…A – Non-toxic level switches
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visa
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Τραπεζικό έμβασμα
SKU: Item-elettrotec-94
Κατηγορίες: Elettrotec, Elettrotec
Ετικέτες: Elettrotec, Level, Low Cost Level Switches
Περιγραφή
Λήψεις
Έγγραφα προϊόντων
Σχετικά προϊόντα
€103,11 (€124,76 συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ)
€86,63 (€104,82 συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ)
€139,83 (€169,19 συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ)
€194,25 (€235,04 συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ)
€86,63 (€104,82 συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ)
€95,29 (€115,30 συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ)




