| Kropsmateriale | Hostaform |
| Float material | Inox AISI 316 |
| Actuation point | 1 or 2 with NO – NC – SPDT contacts |
| Montering | G1/4” |
| Elektrisk tilslutning | Lead wires L. 500 mm (standard) |
| Omskiftningskapacitet | NC/NO contacts – 60W/VA SPDT contacts – 30W/VA |
| Current | NC/NO contacts – 0.8A (resistive) / SPDT contacts – 0.5A (resistive) |
| Spænding | 220V – 50Hz |
| Temperaturområde | -10°C +80°C |
| Max. tryk | 5 bar |
| Fluid specific gravity | 0.7 kg/dm3 |
| Fluid viscosity | 150 cSt |
| Size | LEM5CA – 82 mm / LEM5LA/LEM5MA – 146 mm |
LEM5…A – Non-toxic level switches
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visum
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Bankoverførsel
SKU: Item-elettrotec-94
Kategorier: Elettrotec, Elettrotec
Tags: Elettrotec, Level, Low Cost Level Switches
Beskrivelse
Downloads
Produktdokumenter
Relaterede produkter
€194,25 (€235,04 inkl. moms)
€103,11 (€124,76 inkl. moms)
€134,77 (€163,07 inkl. moms)
€95,29 (€115,30 inkl. moms)
€474,57 (€574,23 inkl. moms)




