| Υλικό σώματος | Ορείχαλκος |
| Float material | NBR |
| Mounting material | Ορείχαλκος |
| Seal material | NBR |
| Box material | Die-cast aluminium |
| Έξοδος | 4-20 mA |
| Τοποθέτηση | G2″ |
| Signal converter | CVS3 G3/4″ UNI 6125 |
| Παροχή ρεύματος | 24Vdc 10% |
| Εύρος θερμοκρασίας | -20°C +40°C |
| Μέγιστη πίεση | 10 bar |
| Fluid specific gravity | 0.8 kg/dm3 |
| Fluid viscosity | 150 cSt |
| Certification | ATEX II 1/2 GD Ex d IIB T6 Ex tD A21 IP65 T60°C |
| Size | Min. length 300 mm – Max. lenght 2500 mm |
SL2 TA…CVS3 EP – Level sensors explosion-proof execution
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visa
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Τραπεζικό έμβασμα



