| Parameters | Intrinsic safety |
| Connector | DIN 43650 form A PG09 or PG11 |
| Input voltage | Vi 30 V |
| Input current | Li 100mA |
| Max. input power | Pi 0,75 W |
| Adjustment range | 30 – 150 bar – 150 – 300 bar |
| Max. static pressure | 600 bar |
| Υστέρηση | 30% of set-point |
| Εύρος θερμοκρασίας | -30 °C +140 °C (according to diaphragm/seal material) |
| Επικοινωνία | SPDT |
| Υλικό σώματος | AVP steel – Stainless steel AISI 316 |
| Diaphragm / Seal material | NBR |
| Threads | G1/4 BSPT – G1/4 BSPP |
| Προστασία | IP65 – DIN 40050 |
| Διαστάσεις | Body 30 x 30 – Max. high 92 mm |
| Πιστοποιητικό | ATEX – II 1 G EEX ia IIC T6 |
| Επιλογές | Set-point rising and falling – Gold-plated contacts for low current |
PPC / PPCF – Piston adjustable pressure switches intrinsic safety execution
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visa
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Τραπεζικό έμβασμα
SKU: Item-elettrotec-28
Κατηγορία: Elettrotec
Ετικέτες: ATEX Mechanical Pressure Switches, Elettrotec, Πίεση



