| Βαθμολογία διακόπτη | 0.5 (0.2) A / 48 Vac/dc |
| Ηλεκτρική σύνδεση | Faston 6.3 x 0.8 |
| Εύρος εργασίας | 0.5 – 12 bar |
| Max. static pressure | 300 bar |
| Υστέρηση | 2.2 bar – 40 mbar |
| Temperature tange | -5 °C +200 °C |
| Επικοινωνία | NO – NC |
| Υλικό σώματος | Brass – AISI 316 |
| Diaphragm/ Seal material | Tetrafluoroethylene propylene |
| Threads | G1/8 BSPT – G1/4 BSPT – M10 x 1 – M12 x 1.5 – G1/4 BSPP – G1/8 BSPP – 1/4 NTP – 1/8 NPT |
| Προστασία | IP00 fast on – IP54 with CAP 1 and CAP 10 – IP65 with CAP 3 |
| Mechanical life | 106 operations |
| Διαστάσεις | Body Ch 24 – Max. high 46 |
| Επιλογές | Snubber for pressure picks – Set-point rising and falling – Gold-plated contacts for low current – Degreased for oxygen – Tested for applications with gas |
PHP – Adjustable pressure controllers for high performances
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visa
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Τραπεζικό έμβασμα
SKU: Item-elettrotec-23
Κατηγορίες: Elettrotec, Elettrotec
Ετικέτες: Elettrotec, Mechanical Pressure Switches, Πίεση
Περιγραφή
Λήψεις
Έγγραφα προϊόντων
Σχετικά προϊόντα
€89,32 - €93,81Εύρος τιμών: €89,32 έως €93,81
€474,57 (€574,23 συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ)
€139,83 (€169,19 συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ)
€93,79 (€113,49 συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ)
€86,63 (€104,82 συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ)




