| Βαθμολογία διακόπτη | 1 A / 24 Vac |
| Connector | DIN 43650 form A PG09 or PG11 |
| Working temperature | 30°C – 40°C – 50°C – 60°C – 70°C – 80°C |
| Ακρίβεια | ± 5°C |
| Max. differential DT | 16°C |
| Environment temperature | -10°C to +80°C |
| Μέγιστη πίεση | 200 bar |
| Επικοινωνία | SPDT |
| Υλικό σώματος | Ορείχαλκος |
| Thread connection | G3/8″ – G1/2″ – M22 x 1.5 mm |
| Προστασία | IP65 |
| Διαστάσεις | Body 30 AF – Height 90 mm |
EBC – Temperature switches with fixed set-point and SPDT contact
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visa
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Τραπεζικό έμβασμα
SKU: Item-elettrotec-69
Κατηγορίες: Elettrotec, Elettrotec
Ετικέτες: Elettrotec, Θερμοκρασία, Temperature switches
Περιγραφή
Λήψεις
Έγγραφα προϊόντων
Σχετικά προϊόντα
€89,32 - €93,81Εύρος τιμών: €89,32 έως €93,81
€93,79 (€113,49 συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ)
€474,57 (€574,23 συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ)




