| Υλικό σώματος | Aluminium – Brass – Stainless steel |
| Max. operating voltage | 220 V – 50 Hz |
| Voltage intensity | 0.8 A (resistive) |
| Seal material | NBR |
| Επικοινωνία | NO – SPDT |
| Connector | DIN 43650 form A PG09 or PG11 |
| Electrical protection | IP65 |
| Switching voltage in DC / AC | DC 60 W – AC 60 VA |
| Max. flow rate | 140 l/min. – H20 |
| Μέγιστη πίεση | 300 bar |
| Working temperature | -10°C to +100°C |
| Differential | ~ 45% flow rate |
| Threads | G1/4″ – G1/2″ – G1″ – G1 1/2″ |
| Fastening | Κατακόρυφο |
| Επιλογές | Different springs suitable for fluids more viscous than water – SPDT contacts |
IF…E – Adjustable electric flow switches
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visa
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Τραπεζικό έμβασμα
SKU: Item-elettrotec-49
Κατηγορία: Elettrotec
Ετικέτες: Elettrotec, Ροή, Flow Switches and Flow Indicators



