| μοντέλο | TDPSCh 100 |
|---|---|
| εγκατάσταση / στέλεχος | διάφορες επιλογές τοποθέτησης |
| ονομαστικό μέγεθος: | 100 (4″) |
| εύρος μέτρησης | -50,0 / +250,0 °C -99,9 / +500,0 °C ανάλυση 0,1 K |
| τύπος προστασίας: | IP65 |
Ψηφιακό θερμόμετρο - LILLYplus | TDPSCH100
- Model: TDPSCH100/G1/2”/600x10mm
- Εύρος μέτρησης: -50 ....+ 250°C
- Σύνδεση διεργασίας: G1/2″ BSP
- Ακρίβεια: +/- 0,1% FS, +/- 1 ψηφίο
- Οθόνη LCD, 25 mm
- Ανιχνευτής: 600 mm, 316Ti
- Μπαταρία AA2600 mAh, αντικατάσταση μετά από >1 έτος
- Περίβλημα: ø 100 mm
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visa
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Τραπεζικό έμβασμα
SKU: TDPSCH100/G1/2”/600x10mm/0-100°C