| Kropsmateriale | Nylon |
| Float material | NBR |
| Actuation point | 1 with NO – NC – SPDT contacts |
| Montering | G1/8” |
| Elektrisk tilslutning | Lead wires L. 500 mm (standard) |
| Omskiftningskapacitet | NC contacts – 10W/VA / SPDT/NO contacts – 3W/VA |
| Current | NC contacts – 0.5A (resistive) / SPDT/NO contacts – 0.25A (resistive) |
| Spænding | NC contacts – 220V – 50Hz / SPDT/NO contacts – 175Vdc |
| Temperaturområde | -10°C +80°C |
| Max. tryk | 5 bar |
| Fluid specific gravity | 0.7 kg/dm3 |
| Fluid viscosity | 150 cSt |
| Size | LEM6CN – 65 mm / LEM6LN – 130 mm |
LEM6 – Low-cost level switches
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visum
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Bankoverførsel
SKU: Item-elettrotec-95
Kategorier: Elettrotec, Elettrotec
Tags: Elettrotec, Level, Low Cost Level Switches
Beskrivelse
Downloads
Produktdokumenter
Relaterede produkter
€139,83 (€169,19 inkl. moms)
€89,32 - €93,81Prisinterval: €89,32 til €93,81
€134,77 (€163,07 inkl. moms)




