| Υλικό σώματος | PVC |
| Float material | PVC |
| Mounting material | PVC |
| Actuation point | LM1 – 1 actuation point contact NC/NO / LM2 – 1 actuation point contact SPDT / LMM1 – 2 actuation points NC/NO |
| Τοποθέτηση | GSPA – Thread G3/8” / GPA – Flange Ø 92 / GTPA – Thread G2” |
| Ηλεκτρική σύνδεση | GSPA – Lead wires L. 500 mm (standard) / GPA/GTPA – DIN 43650 – PG09 – IP65 |
| Ικανότητα μεταγωγής | LM1/LMM1 – 60W/VA / LM2 – 30W/VA |
| Current | LM1/LMM1- 0.8A (resistive) / LM2 – 0.5A (resistive) |
| Τάση | 220V – 50Hz |
| Εύρος θερμοκρασίας | -5°C +50°C |
| Μέγιστη πίεση | 5 bar |
| Fluid specific gravity | 0.85 kg/dm3 |
| Fluid viscosity | 150 cSt |
| Size | Max. lenght 2500 mm |
LM1 / LM2 / LMM1 GSPA – GPA – GTPA – PVC level switches
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visa
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Τραπεζικό έμβασμα
SKU: Item-elettrotec-89
Κατηγορία: Elettrotec
Ετικέτες: Elettrotec, Level, Standard Single- or Two-Point Level Switches



